Twoje miejsce.
Twój czas.

Mławska Dycha dla Konrada Nosarzewskiego

Krzysztof Napierski / 16 października 2019

W niedzielę 13 października odbyła się druga edycja „Mławskiej 10”. Główny bieg – czyli ten na 10 kilometrów – padł łupem Konrada Nosarzewskiego ze Stupska, który pokonał trasę w 33 minuty i 40 sekund.

Drugi na mecie zameldował się Przemysław Flaga z Barczewa, a podium uzupełnił Marcin Kasprowicz z Działdowa. Spośród pań najlepiej spisała się Monika Kaczanowska z Działdowa, która w kategorii kobiet triumfowała, natomiast w kategorii OPEN zajęła 20. miejsce. Na drugim miejscu zameldowała się Małgorzata Piekacz z Mławy, a na trzecim zmagania zakończyła Beata Wojciechowska. W biegu towarzyszącym – na 5 kilometrów – w kategorii OPEN zwyciężył Krzysztof Chętka z Rogozina, najlepsza spośród Pań – Marta Rzemieniewska – zajęła 9. miejsce. Pełne wyniki są dostępne w załącznikach poniżej oraz na stronie www.superczas.pl.

W zawodach wzięło udział blisko 140 biegaczy z całej Polski, najwięcej z Mławy – 44 zawodników. Puchary, nagrody oraz pamiątkowe medale wręczali najlepszym Szymon Zejer – Drugi Zastępca Burmistrza Miasta Mława oraz Piotr Jankowski – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie.