Zawodnicy z SP 6 na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Sylwia Tryjanowska / 10 maja 2017

28 kwietnia 2017 r. w Ciechanowie odbyły się Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Miejscem zmagań młodych biegaczy były błonia wokół historycznego Zamku Książąt Mazowieckich. Pogoda była istnie przełajowa, od samego początku zawodów wiał mocny wiatr i padał intensywny deszcz. Niestety aura powodowała, że z każdą minutą trasa biegu stawała się coraz trudniejsza i bardziej zabłocona.

Szkołę Podstawową nr 6 w Mławie świetnie w tych zawodach reprezentowali: Karolina Bielska i Natalia Ciesielska z kl. VI „b”, a także Jakub Han (VI „c”) oraz Jakub Morawski (V „b”). Karolina i Jakub H. uplasowali się w okolicach 20. miejsca w swoich seriach. Natalia i Jakub M. dobiegli na dalszych miejscach, ale każdy kto stanął na starcie i ukończył swój bieg, może czuć się mistrzem.

Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy!