Zawkrzanie z medalami w Ciechanowie | Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Zawkrzanie z medalami w Ciechanowie

Krzysztof Napierski / 19 września 2019

W minioną sobotę, 14 września, na Stadionie MOSiR-u w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Młodzików U-16 w Lekkiej Atletyce. Podopieczni KS Zawkrze Mława jak zwykle nie zawiedli – przywieźli do Mławy dwa złote medale.

Pierwszy z nich zdobył Patryk Bedra, który skokiem na odległość 5.87 zagwarantował sobie zwycięstwo w skoku w dal. Drugie złoto dla mławskiego klubu zdobyła sztafeta 4x100, która biegła w skladzie: Igor Granoszewski, Szymon Gorlewski, Konrad Kuciński i Patryk Bedra. Chłopcy potwierdzili tym razem swoją dominację w tej konkurencji na Mazowszu. Indywidualnie z bardzo dobrego występu może cieszyć się również Igor Granoszewski, który zajął IV miejsce w biegu na 100 m. Do brązowego krążka zabrakło zaledwie 0.05 s sekundy. Natomiast że swoich nowych rekordów życiowych mogli cieszyć się:

• Kaja Chmielewska – 600 m – 1:42.88;
  • Anna Wtulich – 300 m – 47.04;
  • Szymon Gorlewski – 300 m – 40.43.

W zawodach wystartowali również: Konrad Kuciński – 100 m – 12.83 i Dominik Dąbrowski, który niestety nie ukończył swojego biegu że względu na kontuzję.