Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Wakacje z MAXEM

Agnieszka Puzio-Dębska / 30 czerwca 2022

Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej "Bądźmy Razem"  przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie  serdecznie zaprasza dzieci, młodzież, całe rodziny na tegoroczne "Wakacje z Maxem".

Wakacje z Maxem to cztery spotkania profilaktyczne, kulturalne, sportowe, rozrywkowe na terenie mławskich placówek oświatowych w każdy czwartek lipca:

7 lipca - boisko Szkoły Podstawowej Nr 2, ul. Sportowa,

14 lipca - boisko Szkoły Podstawowej Nr 4, ul. Graniczna,

21 lipca - Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. 80 Pułku Piechoty WP,

28 lipca - teren wokół Estrady w Parku Miejskim - FINAŁ.

Coraz więcej dzieci i młodzieży spędzają swój czas wolny w domu, nie odrywając się od komputera i telefonu, co stwarza realne problemy i możliwość uzależnienia się od sprzętów elektronicznych. Projekt Wakacje z Maxem pokazuje alternatywę dla gier komputerowych, propaguje zabawy podwórkowe oraz gry planszowe. Buduje pozytywną  otwartą postawę wobec służb mundurowych - policji i straży pożarnej, uczy pierwszej pomocy, modeluje sposób spędzania czasu wolnego, pogłębia więzi rodzinne.

Współorganizacja: Komenda Powiatowa Policji, Komeda Powiatowa Straży Pożarnej, Miejska Biblioteka Publiczna im. Bolesława Prusa, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. 

Zadanie "Wakacje z Maxem" zostało dofinansowane ze środków Samorządu Miasta Mława w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława w 2022 roku.

plakat