VIII Mławskie Święto Rowerów już w niedzielę! | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

VIII Mławskie Święto Rowerów już w niedzielę!

Urszula Adamczyk / 18 czerwca 2024

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie i Urząd Miasta Mława po raz 8. zapraszają na Mławskie Święto Rowerów. Dwie trasy do wyboru, dla najmłodszych wyścig na rowerkach biegowych, a dla wszystkich medale i możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Widzimy się już w niedzielę 23 czerwca.

Biuro rajdu, na terenie MOSiR-u, będzie czynne już od 7.30. Start i wyjazd na wybrane trasy odbędzie się o 12.00. Jeździć można do 16.00. O 14.00 zaplanowano wyścig na rowerkach biegowych dla najmłodszych uczestników wydarzenia. O 16.30 zapraszamy na losowanie nagród. Założenie jest proste: za pokonanie wybranej przez siebie trasy  uczestnik dostaje kupon. Nie ma żadnych ograniczeń – można przejechać dowolną liczbę pętli. Każdy kupon bierze udział w losowaniu – warto więc jeździć dłużej!

Przebieg tras:

Trasa nr 1 – fioletowa:
start i meta przy stadionie MOSiR – ul. Kopernika – Al. Marszałkowska – ul. Krajewo – ul. Podborna – Al. Marszałkowska – ul. Kopernika – 9 km

 

Trasa nr 2 – zielona:
start i meta przy stadionie MOSiR – ul. Kopernika – Al. Marszałkowska – ul. Krajewo – ul. Piekiełko (nawrót) – ul. Podborna – Al. Marszałkowska – ul. Kopernika – 14 km

Każdy zawodnik biorący udział w wyścigu otrzyma pamiątkowy medal, a 800 pierwszych zapisanych online – koszulki. Pamiętajcie o kaskach!

trasa 2

trasa