Wielkość czcionki

Tłumacz Migam.org

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Uwaga! Specjalna skrzynka czeka na listy do Mikołaja

Magdalena Grzywacz / 03 grudnia 2021

Dokładnie w Mikołajki 6 grudnia pod choinką zostanie ustawiona skrzynka, do której najmłodsi mieszkańcy Mławy będą mogli wrzucać listy do Mikołaja. W takich listach dzieci zwykle piszą o tym, czy były grzeczne i co chciałyby otrzymać w gwiazdkowym prezencie. Burmistrz Sławomir Kowalewski postanowił pomóc dzieciom z naszego miasta w szybkim dotarciu do Mikołaja, dlatego już wkrótce pojawi się skrzynka na listy od maluchów. Prosimy rodziców, aby dopilnowali, żeby na kopertach był podany adres nadawcy. Zależy nam na tym, aby Elfy nie miały problemów z dostarczeniem przesyłki do właściwej osoby. Rodzice mogą być w kontakcie z Kancelarią Urzędu Miasta Mława, w sprawie korespondencji.

Przypominamy, że 6 grudnia o 17:00 przy choince (obok ratusza) odbędą się Mikołajki Miejskie. Zaświecimy wówczas lampki na świerku i włączymy wszystkie świąteczne iluminacje w mieście. Tego dnia także: spotkanie z Mikołajem, śpiewy i tańce oraz wręczenie nagród laureatom konkursu Świąteczna kartka od Burmistrza. Zapraszamy!

Dzieci, którym nie uda się wrzucić listu do skrzynki 6 grudnia, uprzejmie informujemy, że od 7 do 20 grudnia w dni robocze skrzynka będzie wystawiona przed ratuszem w godzinach od 8:00 do 16:00.

MG/KSM