Sukcesy KS Zawkrze na zawodach w Warszawie | Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Sukcesy KS Zawkrze na zawodach w Warszawie

Krzysztof Napierski / 06 września 2019

Podczas zawodów lekkoatletycznych im. E. Lokajskiego w niedzielę 1 września 2019 r. na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie wystąpiła reprezentacja Klubu Sportowego Zawkrze z Mławy. Nasi reprezentanci odnieśli szereg zwycięstw.

Grupa 8 lekkoatletów, na co dzień trenujących pod okiem instruktora Krzysztofa Koziatka i współpracującej z klubem instruktor Justyny Zembrzuskiej, zanotowała imponujące wyniki. Reprezentanci Mławy w zmaganiach sportowych startowali z o wiele starszymi od siebie zawodnikami. W swoich kategoriach wiekowych niektórzy z nich odnieśli sukcesy, a przy okazji ustanowili nowe rekordy życiowe.

Patryk Bedra w konkursie skoku w dal zajął I miejsce w swojej kategorii wiekowej, skacząc 5,91 m i ustanawiając swój nowy rekord życiowy. Kaja Chmielewska w kategorii dzieci starszych w biegu na 600 m uzyskała 1:44.18 i również zdobyła w niej I miejsce, ustanawiając przy tym swój rekord życiowy.

Sztafeta młodzików 4x100 m biegnąca w składzie Igor Granoszewski, Szymon Gorlewski, Konrad Kuciński i Patryk Bedra wywalczyła I miejsce z czasem 47.44, który również jest nowym rekordem.

Dominik Dąbrowski - 1:37.83 (r.ż.) - VI m

Występ na zawodach w Warszawie był ostatnim sprawdzianem naszej reprezentacji przed Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików U-16, które w tym roku odbędą się 7 września w Olecku.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!