Rusza koncertowe lato w Mławie. Pierwsza wystąpi znana mieszkańcom Megitza! | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Rusza koncertowe lato w Mławie. Pierwsza wystąpi znana mieszkańcom Megitza!

Krzysztof Napierski / 04 czerwca 2024

Megitza po raz kolejny mówi nam: Spotkajmy się w mieście Mława! Już w niedzielę 9 czerwca o godz. 18.00 na estradzie w parku miejskim odbędzie się występ jednej z najbardziej oryginalnych i dynamicznych artystek na polskiej scenie muzycznej.

Muzyka Megitzy to połączenie góralskich korzeni z szeroką gamą stylów muzycznych, od jazzu po world music. Artystka łączy tradycję z nowoczesnością i jest dobrze znana w naszym mieście. W swoim dorobku ma również piosenkę „Nie ma takiej drogi”, do której teledysk został nagrany w najpiękniejszych zakątkach Mławy. Zapraszamy na koncert już w najbliższą niedzielę. Wstęp wolny. Świetna atmosfera gwarantowana.

W tym tygodniu otwieramy również cykl letnich profilaktycznych potańcówek w parku miejskim. Startujemy w sobotę 8 czerwca o godz. 17.00.

W tym roku zaplanowaliśmy aż jedenaście tanecznych imprez. Na pięciu z nich zorganizujemy wykłady profilaktyczne o tematyce antyalkoholowej.

Dla miłośników tańca i muzyki zagra i zaśpiewa zespół DUO.

Zadanie „Profilaktyczne potańcówki w parku miejskim pn. DISCO PARKiet” współfinansowano ze środków Miasta Mława w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława na lata 2024-2025.

16 czerwca rozpoczniemy realizację projektu „Z kulturą za pan brat” finansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Zapraszamy na wszystkie jedenaście koncertów. Szczegóły podamy niebawem.

MDK w Mławie