Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Porażka z Wartą Sieradz

Agnieszka Puzio-Dębska / 20 listopada 2023

Piłkarzom Mławianki nie udało się odnieść czwartego zwycięstwa w sezonie. Na nic się zdało prowadzenie w domowej rywalizacji z Wartą Sieradz. Finisz należał do zawodników z okręgu łódzkiego.

W 56. minucie zapanowała  na stadionie w Mławie ogromna radość. Podopieczni Michała Kolanowskiego objęli prowadzenie. Celnym uderzeniem z rzutu karnego popisał się Stanislav Hrebeń.

Na tym nie musiało się skończyć. Niestety Jakub Tworek posłał piłkę w sytuacji sam na sam z bramkarzem nad poprzeczką. Z paru metrów obok słupka z woleja uderzył także najlepszy snajper Mławianki Joao Odillon.

Niewykorzystane okazje lubią się mścić. Tak było także tym razem. W końcówce gracze z Sieradza nie tylko wyrównali, ale także zadali dwa decydujące ciosy. Najpierw trafili po zamieszaniu podbramkowym. Potem wykorzystali dwa rzuty karne. W najbliższą sobotę nasza drużyna rozegra ostatni ligowy mecz w tym roku. 
Na Stadionie Miejskim podejmie GKS Wikielec.

Mławianka Mława  – Warta Sieradz 1:3 (0:0) 
Mławianka: Florczak -  Kurowski (64. Olczak), Komorowski,  Szczerbowski, Hurenko,  Tworek (85. Katushnyskyi), Hreben, Karwowski, Stefański, Karol (76. Powązka), Odillon

materiał nadesłany od Miejskiego Klubu Sportowego Mławianka Mława (zdjęcia: Bogdan Jakubowski)