Piłkarki ręczne Klubu Sportowego "ZAWKRZE Mława" wygrały w Brodnicy podczas Ogólnopolskiego Turnieju młodziczek | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Agnieszka Puzio-Dębska / 21 lutego 2014

W dniach 14- 15 lutego odbył się Ogólnopolski Turniej młodziczek, w którym wzięły udział zespoły z Łodzi, Brodnicy, Ryjewa, Gniezna,Strzelna i Mławy. Nasze dziewczęta nie przegrały żadnego meczu!

Kolejność spotkań i wyniki:

Mława - Łódź 17 : 9

Mława - Brodnica 16 : 11

Mława - Ryjewo 20 : 19

Mława - Gniezno 21 : 13

Mława - Strzelno 20 : 12

Skład zespołu: Beata Kryśkiewicz, Julka Wtulich, Weronika Wieczorek, Dagmara Bogusławska, Ola Mówińska, Weronika Dębska, Kasia Kucka, Laura Gałowicz, Natalka Matuszewska, Weronika Rychcik, Ola Matuszewska.

Najtrudniejszy mecz z Ryjewem - jeszcze na 7 minut przed końcem nasz zespół przegrywał 6 bramkami. Straty zdołaliśmy odrobić i w ostatniej minucie rzucić bramkę, która dawała wygraną i jak się potem okazało I miejsce w turnieju.