Pierwszy w nowym sezonie start reprezentantów Klubu Sportowego Mławskie Centrum Tańca | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Agnieszka Puzio-Dębska / 04 października 2016

Klub Sportowy Mławskie Centrum Tańca informuje o pierwszym w nowym sezonie starcie naszych reprezentantów podczas Mistrzostw Okręgu Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz Otwartego Pucharu Okręgu Mazowieckiego PTT.

W turnieju pucharowym w kat. 14-15 D w tańcach standardowych Michał Baran - Aleksandra Walczak zajęli 6 miejsce i 7 w tańcach latynoamerykańskich, Jakub Żelik - Iza Wydurska startujący w kat. 12-13 kl. E zajęli 5 miejsce w kombinacji, Artur Szumacher - Katarzyna Welenc w kategorii 14-15 kl. C 3 ST stanęli na 3 stopniu podium.

2 mławskie pary rywalizowały też Mistrzostwach Okręgu, w kategoriach OPEN, i tak Artur z Kasią startujący w tańcach latynoamerykańskich w kat. 14-15 latków zajęli 4 miejsce, natomiast Szymon Zakrzewski - Julia Giesek reprezentujący nas w kat. 16-18 latków stanęli obok podium w tańcach standardowych (4 miejsce), za to w tańcach latynoamerykańskich zdobyli tytuły II wicemistrzów Okręgu Mazowieckiego PTT na rok 2016 (3 miejsce).

Sezon startów dobrze się rozpoczął i klub oraz zawodnicy mają nadzieję, że to dopiero początek sukcesów. Przed tancerzami jeszcze wiele startów do końca roku kalendarzowego, m.in. 22.10 w Mławie - XIV MŁAWA OPEN - Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT oraz seria Mistrzostw Polski w różnych stylach tanecznych. Otwarcie nowej siedziby klubu i nieograniczony dostęp do sali treningowej oraz poszerzona oferta treningowa, m.in. balet klasyczny i taniec jazzowy z pewnością spowodują lepsze przygotowanie obecnych i przyszłych reprezentantów Mławy.

źródło: KS Mławskie Centrum Tańca