Nowy „Informator Miejski” już dostępny | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Nowy „Informator Miejski” już dostępny

Krzysztof Napierski / 19 września 2017

Jak niebawem będzie wyglądał obszar przy „handlowcu”? Jak od przyszłego roku może się zmienić Mławska Komunikacja Miejska? Jak prawidłowo segregować odpady? Co ciekawego znajdziemy w nowej ofercie Miejskiego Domu Kultury? Między innymi o tym piszemy w najnowszym wydaniu „Informatora Miejskiego” – bezpłatnego biuletynu Urzędu Miasta Mława.

W biuletynie można przeczytać także o realizowanych w tym roku w Mławie inwestycjach, dotacjach na utylizację wyrobów zawierających azbest i na wymianę źródeł ciepła oraz mławskiej oświacie po reformie. Wspominamy X Rekonstrukcję bitwy pod Mławą, wakacyjny happening w ramach akcji „Nawidzę" i pełen emocji „Piknik z czworonogiem". Informujemy także o zwycięzcach konkursu „Ta karta ma farta" organizowanego przez Burmistrza Miasta Mława.

Bezpłatny „Informator Miejski" jest już dostępny w Urzędzie Miasta Mława (egzemplarze pisma są wyłożone w kancelarii oraz na stoliku przy wejściu do ratusza). Wkrótce będzie go można znaleźć także w siedzibach jednostek Miasta Mława. Zachęcamy do lektury!

KN / UMM