Wielkość czcionki

Tłumacz Migam.org

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Nowa oferta zajęć artystycznych MDK 2021/2022

Krzysztof Napierski / 09 września 2021

Od poniedziałku 13 września 2021 r. w Miejskim Domu Kultury w Mławie rozpoczną się zapisy na zajęcia artystyczne. W każdej z grup będzie obowiązywał limit miejsc, dlatego o przynależności do grupy decyduje kolejność zapisów. Jeżeli w październiku br. nie zostaną wprowadzone dodatkowe ograniczenia w funkcjonowaniu instytucji kultury, rok artystyczny 2021/2022 rozpocznie się 4 października 2021 r.

W tym sezonie można zapisywać się na zajęcia indywidualne oraz grupowe. W przypadku tych pierwszych, po dokonaniu zapisu, uczestnik lub jego opiekun prawny bezpośrednio z instruktorem ustala terminy i godziny zajęć. Na zajęciach będzie obowiązywał reżim sanitarny.

W ofercie można znaleźć m.in. zajęcia baletowe, teatralne, florystyczne, wokalne, plastyczne, z tańca jazzowego, ludowego czy gry na instrumentach.

Wszystkie propozycje domu kultury znajdują się w rozpisce pod linkiem https://mdkmlawa.com/oferta/.

Zapisy będą prowadzone do 30 września 2021 r.

Ze względu na panującą pandemię i obowiązujące obostrzenia od października instytucja wprowadzi również procedurę postępowania dla osób przebywających w budynku MDK. Dokument będzie zawierał istotne informacje o bezpieczeństwie dla instruktorów, uczestników warsztatów oraz osób przyprowadzających dzieci na zajęcia. W przypadku stwierdzenia dużej zachorowalności na terenie powiatu mławskiego i zwiększonego ryzyka epidemicznego oraz informacji o wystąpieniu zachorowania na Covid-19 w grupie zajęciowej organizator zastrzega sobie prawo do natychmiastowego odwołania zajęć.

BR / MDK