Twoje miejsce.
Twój czas.

Mundurowi górą

Magdalena Grzywacz / 10 kwietnia 2014

Pierwszy turniej Piłki Siatkowej Służb Mundurowych i Samorządowców za nami. W konkursowe szranki stanęły cztery drużyny. Na wyniku zaważył jeden set. Komendant Powiatowy Policji w Mławie zapowiada, że impreza będzie odbywać się cyklicznie.

Pierwsza edycja turnieju odbyła się w minioną sobotę – 5 kwietnia. Jej organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Mławie. Uczestnicy rozpoczęli rywalizację w Mławskiej Hali Sportowej, o godzinie 10:00. O zwycięstwo, przy wsparciu kilkudziesięciu kibiców, rywalizowały cztery drużyny – przedstawiciele policji mławskiej, samorządowcy miasta Mława, mławska straż pożarna oraz strażacy ze Szreńska. Pierwsze miejsce przypadło policjantom, ale samorządowcy otarli się o zwycięstwo.  – Wygraliśmy na punkty, jednak o ostatecznym wyniku zadecydował jeden  set  - wyjaśnia Ryszard Prusinowski, radny miasta i członek teamu. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc w nagrodę otrzymali puchary. Trofeum samorządowców  trafiło do rąk Burmistrza Miasta Mława, Sławomira Kowalewskiego.