Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

MKM-ki ze zmianami w czasie remontów ulic

Krzysztof Napierski / 15 czerwca 2023

Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o. informuje, że ze względu na remonty ulic Żołnierzy 80 Pułku Piechoty i Płockiej, w najbliższym czasie będą występowały zmiany w kursowaniu autobusów Mławskiej Komunikacji Miejskiej linii nr 1 i 2.

Z uwagi na remont ulicy Płockiej od czwartku 15 czerwca 2023 r. do odwołania, wyłączony zostanie przystanek Płocka (pętla). Na ulicy Płocka – Baczyńskiego autobus linii nr 2 będzie zawracał na rondzie Miast Partnerskich, omijając wyżej wymieniony przystanek – dalej jazda będzie kontynuowana bez zmian.

Z uwagi na remont ulicy Żołnierzy 80 Pułku Piechoty, w piątek 16 czerwca 2023 r. i w poniedziałek 19 czerwca 2023 r. wprowadzone zostaną zmiany na trasie jazdy autobusów MKM na linii nr 1. Nie będą one dojeżdżały na przystanek przy ul. Żołnierzy 80 Pułku Piechoty. Jadąc ul. Wójtostwo, skręcą w ul. Pułkownika Antoniego Lawicz-Liszki, omijając ww. przystanek. Dalej jazda będzie kontynuowana bez zmian. Godziny przyjazdu i odjazdu z poszczególnych przystanków nie ulegają zmianie.

MGo, KN