Miasto pokonało Powiat w walce o miejsce na podium | Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Miasto pokonało Powiat w walce o miejsce na podium

root@npc.pl / 28 listopada 2011

2:0 w walce o trzecie miejsce wygrała drużyna Miasta z drużyną Powiatu Mławskiego podczas Turnieju Piłki Siatkowej Samorządowców.

W finale drużyna ze Szreńska pokonała swoich kolegów samorządowców z Wieczfni Kościelnej.
  • VII miejsce – Gmina Lipowiec Kościelny

Drużyna Miasta w grupie B pokonała w pierwszym meczu Wiśniewo (2:0), drugi mecz przegrała ze zwycięska drużyną Turnieju, z samorządowcami ze Szreńska (0:2, w setach 25:18 oraz 25:16).
Samorządowcy miejscy w półfinale mierzyli się z drużyną Powiatu Mławskiego i odnieśli zdecydowane zwycięstwo, chociaż w pierwszym secie przegrywai 14:20, zajmując ostatecznie III miejsce.
Skład drużyny Miasta: Sławomir Kowalewski, Henryk Antczak, Ryszard Prusinowski, ks. Tomasz Kaszanek, Henryk Żebrowski, Kazimierz Smoliński, Marek Wysocki, Dariusz Nieznański, Roman Zygner.