List Burmistrza Miasta Mława na zakończenie roku szkolnego 2023/2024 | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

List Burmistrza Miasta Mława na zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Urszula Adamczyk / 21 czerwca 2024

Szanowni Państwo Dyrektorowie,

Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy,

Pracownicy administracji i obsługi,

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Już za chwilę zakończymy rok szkolny 2023/2024 – kolejny rok sumiennej i efektywnej pracy oraz mierzenia się z codziennymi wyzwaniami. Przed nami dwa miesiące zasłużonego odpoczynku, podczas których wszyscy nabierzemy sił do nowych zadań, jakie staną przed nami już we wrześniu.

Szanownej Dyrekcji, Państwu Nauczycielom, Wychowawcom, Pracownikom administracji i obsługi szkoły dziękuję za ten czas podejmowanego wysiłku na rzecz wykształcenia i wszechstronnego rozwoju – nie tylko intelektualnego, lecz także emocjonalnego, społecznego i fizycznego – młodego pokolenia. Państwa zaangażowanie i wkład pracy nierzadko wykraczające poza obowiązki służbowe są gwarantem dobrej przyszłości młodych mieszkańców naszego miasta oraz efektywnego i satysfakcjonującego zmierzania w przyszłość i dorosłość.

Państwu Rodzicom dziękuję za zaszczepianie w swoich dzieciach elementarnych wartości dobra, prawdy i piękna oraz wzajemnego szacunku, stanowiących bazę do działań pedagogicznych w ich drugim domu, jakim jest szkoła. Państwa wysiłek wychowawczy i miłość, z jaką go podejmujecie, zasługują na wyrazy najwyższego uznania.

Wszystkim uczniom dziękuję za sumienność i poświęcenie na drodze zdobywania wiedzy i rozwijania swoich talentów. Jestem wdzięczny za czas, jaki poświęcacie na naukę oraz aktywność podejmowaną w ramach zajęć dodatkowych. To niezwykle cenne, że jesteście gotowi dać z siebie tak wiele, aby później zebrać jak najpiękniejsze owoce swojej pracy. Zapewniam Was – ten trud będzie procentował Waszymi późniejszymi sukcesami szkolnymi, zawodowymi, sportowymi oraz tymi związanymi z Waszymi zainteresowaniami. Jesteście chlubą naszego miasta!

Całej szkolnej społeczności życzę udanych wakacji. Niech to będzie czas efektywnego, aktywnego wypoczynku. Każdy z Was z pewnością na niego zasłużył. Wykorzystajcie go jak najlepiej, aby po okresie letniej laby móc podejmować na nowo wyzwania, jakie stawia przed Wami codzienne życie i być gotowymi do zdobywania kolejnych osiągnięć oraz celebrowania wypracowanych i zasłużonych sukcesów. Wszystkiego dobrego!

Piotr Jankowski

Burmistrz Miasta Mława

 

W galerii zdjęć poniżej uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024 w Szkole Podstawowej nr 2 w Mławie.