Twoje miejsce.
Twój czas.

Kolejne sukcesy mławskich tancerzy

Agnieszka Puzio-Dębska / 08 grudnia 2015

Koniec sezonu tanecznego zakończył się wielkimi sukcesami mławskich tancerzy na najważniejszej imprezie Okręgu Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego, którą był Festiwal Tańca - Mistrzostwa i Puchar Okręgu. W miniony weekend 5-6.12 w Baboszewie koło Płońska i w Polesiu nasi tancerze zajęli bardzo dobre miejsca. Gratulujemy sukcesów!

W sobotę Artur Szumacher i Katarzyna Welenc zajęli 4 miejsce w tańcach latynoamerykańskich, natomiast Daniel Morgisz i Aleksandra Szelągowska 3 miejsce w tańcach standardowych. Obie pary startowały w kategorii 14-15 C.

Nasza czołowa para - Szymon Zakrzewski i Julia Giesek zajęli 2 miejsce w klasie B i tańcach standardowych oraz 1 miejsce w tańcach latynoamerykańskich.

Podczas niedzielnego Otwartego Pucharu Okręgu, Jakuk Żelik i Izabela Wydurska zajęli 4 miejsce w kategorii 10-11 E, Michał Baran i Aleksandra Walczak wytańczyli 2 miejsce zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich w kategorii 14-15 D, Daniel i Ola zajęli 2 miejsce w kategorii 14-15 C standard, natomiast Artur i Kasia - 2 miejsce w tańcach latynoamerykańskich, co pozwoliło im zakończyć ten rok zdobyciem klasy B.

Szymon i Julia awansowali do finału Mistrzostw Okręgu w kategorii "młodzież open" w tańcach latynoamerykańskich i zakończyli rywalizację na 5 miejscu. W rywalizacji pucharowej okazali się najlepsi zdobywając Puchar Okręgu w klasie B i tańcach latynoamerykańskich.

Na zdjęciach nasze pary na zakończenie Gali wieczornej wraz trenerką - panią Anną Schlueter i organizatorami: panem Pawłem de Pourbaix - Prezesem Zarządu Okręgu Mazowieckiego PTT oraz panem Marcinem Politowskim.

źródło: KS Mławskie Centrum Tańca