Gramy w scrabble i piłkę, biegamy i podziwiamy portrety | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Gramy w scrabble i piłkę, biegamy i podziwiamy portrety

Krzysztof Napierski / 17 listopada 2023

Duch sportowej rywalizacji w Mławie nie ginie. Wkrótce ruszy kolejna edycja ligi futsalu, a o puchar burmistrza powalczą scrabbliści. Cały czas zapraszamy do wspólnego biegania. Coraz bardziej czuć też klimat zbliżających się Rockowań – już od dziś w domu kultury można podziwiać wystawę portretów muzyków rockowych autorstwa Benedykta Dalki. Zapraszamy!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie oraz firma Dan-Bud Sp z o.o. zapraszają  do udziału w jedenastej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu. Rozgrywki ligi to doskonała forma integracji. Głównym celem, jaki przyświeca organizatorom, jest promocja aktywnego spędzania wolnego czasu. Dlatego zachęcamy do uczestnictwa w zmaganiach zespoły złożone z pracowników firm, a także wszystkich innych. Więcej informacji pod numerem telefonu: 602 179 874. Zgłoszenia do ligi prosimy kierować do 17 listopada na adres e-mail akarpinskiatmosir [dot] mlawa [dot] pl (akarpinski[at]mosir[dot]mlawa[dot]pl) lub mosiratmosir [dot] mlawa [dot] pl (mosir[at]mosir[dot]mlawa[dot]pl). Regulamin i karta zgłoszeniowa są dostępne TUTAJ.

Już wkrótce odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA. Z tej okazji Miejski Dom Kultury zaprezentuje prace mławianina Benedykta Dalki. Rysunki wykonane cienkopisem kreślarskim przedstawiają muzyków znanych zespołów rockowych. Wspaniałą galerię portretów będzie można oglądać od 17 listopada do 2 grudnia 2023 r. Zapraszamy do Galerii Foyer.

W sobotę 25 i niedzielę 26 listopada zagramy w scrabble. Polska Federacja Scrabble i Miejski Dom Kultury w Mławie zorganizują turniej, w którym główną nagrodą będzie Puchar Burmistrza Miasta Mława. Warunek udziału to zarejestrowanie się przez platformę i wniesienie wpisowego. Z opłat zwolnieni są jedynie debiutanci. Szczegółowe informacje są dostępne TUTAJ.

Cały czas do wspólnego rekreacyjnego biegania (nie na wyścigi) w ramach spotkań z cyklu „Biegaj w Mławie” zachęca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie. Treningi są organizowane w soboty o 9:00 na powietrzu lub w obiektach zamkniętych – o miejscu najbliższego spotkania organizatorzy informują TUTAJ. Zajęcia są prowadzone pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

oprac. KN

il.: MDK