Dziewczęta z Gimnazjum Nr 1 - na medal ! | Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Dziewczęta z Gimnazjum Nr 1 - na medal !

root@npc.pl / 22 czerwca 2011

8 czerwca 2011r. w Siedlcach uczniowie naszej szkoły reprezentowali Rejon Ciechanów w pięciu konkurencjach lekkoatletycznych na XIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Na tego typu zawodach, gdzie startują zawodnicy ze szkół i klubów sportowych bardzo trudno jest zdobyć jakikolwiek medal. Każdy poprawiony wynik jest sukcesem. Na tych Igrzyskach zdobyliśmy brązowy medal. Uczennica klasy IIIa Patrycja Stasiak stanęła na podium, pokonując wiele swoich rywalek w biegu na 100m. W finałowym biegu uzyskała czas 13,71s i zajęła III miejsce. Jest to duży sukces Patrycji i jej trenera Adama Szymańskiego. Wielka radość po skończonym biegu zrekompensowała jej stres i strach przed rywalizacją z zawodniczkami z wielu mazowieckich klubów sportowych. Zapracowała na sukces swoją ciężką pracą i wytrwałością. Drużynowo rywalizację zakończyliśmy na 13 miejscu - dziewczęta i 96 miejscu- chłopcy. Wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesów.
Opiekun: Adam Szymański.