Wyjątkowy numer Informatora Miejskiego | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Wyjątkowy numer Informatora Miejskiego

Urszula Adamczyk / 14 września 2023

Już jest 9. numer Informatora Miejskiego! Czytelnicy znajdą w nim aż dwa dodatki: rozkład jazdy Mławskiej Komunikacji Miejskiej oraz festiwalową gazetę poświęconą Victor Young Jazz Festival Mława '23 (a w niej informacje o artystach, którzy wystąpią w tym roku na jazzowej scenie Mławy, o wydarzeniach zaplanowanych w ramach festiwalu oraz wywiady m.in. z Anną Marią Jopek czy Grzegorzem Nagórskim).

Piszemy również o inwestycjach realizowanych, zakończonych i planowanych w Mławie, o wydarzeniach, które odbyły się w minionym miesiącu oraz o tych, na które czekamy. Podsumowujemy 100-lecie Mławianki Mława i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie poświęconym mławskim żubrom.

Przypominamy – „Informator Miejski” jest kolportowany do domów, jednak ze względu na nakład (10 000 egz.) nie wszędzie trafia co miesiąc. Aktualne numery gazety są zawsze wykładane w ratuszu oraz jednostkach miasta (obecnie MDK i MOSiR, gdyż biblioteka i muzeum są nieczynne ze względu na modernizację). Gazeta w wersji elektronicznej jest dostępna na stronie internetowej miasta: www.mlawa.pl – do pobrania poniżej.

UA/KSM