Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Ostatnie spotkanie w ramach projektu "W zdrowym ciele zdrowy duch"

Agnieszka Puzio-Dębska / 24 sierpnia 2023

W czwartek, 24 sierpnia 2023 r. odbyło się ostatnie spotkanie w ramach projektu TRZEŹWO, ZDROWO I SPORTOWO "W zdrowym ciele zdrowy duch" współfinansowane ze środków Samorządu Miasta Mława w zakresie zdrowia publicznego w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława w 2023 roku.

Spotkanie zorganizowało Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej "Bądźmy Razem" działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie we współpracy z Miejską Biblioteka Publiczną im. Bolesława Prusa w Mławie, Komendą Powiatową Policji w Mławie oraz Klubem Sportowym Mławianką Mława.

Dzieci mogły posłuchać i obejrzeć bajki profilaktyczne przygotowane przez bibliotekę, spróbować swoich sił w zawodach sportowych przygotowanych przez MKS Mławianka, poczuć się jak prawdziwy policjant czy policjantka oraz otrzymać odblaski od przedstawicieli policji. Liczne gry (domino, kółko i krzyżyk, budowanie z klocków) oraz malowanie twarzy przygotowali wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie.

Bardzo dziękujemy dzieciom , rodzicom i dziadkom za aktywnie wspólnie spędzony dzień na placu zabaw przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.