Nowy Informator ze specjalnym dodatkiem | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Nowy Informator ze specjalnym dodatkiem

Urszula Adamczyk / 18 stycznia 2024

Zapraszamy do lektury pierwszego w 2024 roku numeru „Informatora Miejskiego”. W tym numerze piszemy o żubrach, które już zamieszkały w Mławie i o planowanym terminie otwarcia zagrody dla zwiedzających. Rozmawiamy również z Szymonem Zejerem, zastępcą burmistrza i szefem mławskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy o wydarzeniach zaplanowanych w naszym mieście na  tegoroczny finał.

Informujemy o prowadzonych właśnie inwestycjach i tych zaplanowanych na najbliższe miesiące. Oczywiście nie mogło zabraknąć relacji z wydarzeń ostatniego miesiąca i zaproszeń na kolejne.

Mamy też dla Czytelników niespodziankę – dodatek w postaci kalendarza najważniejszych wydarzeń w Mławie w 2024 r. i spis wszystkich wydziałów Urzędu Miasta Mława z danymi kontaktowymi i listami spraw, które można w nich załatwić.  

Przypominamy – „Informator Miejski” jest kolportowany do domów, jednak ze względu na nakład (10 000 egz.) nie wszędzie trafia co miesiąc. Aktualne numery gazety są zawsze wykładane w ratuszu oraz jednostkach miasta (MDK, MOSiR, biblioteka). Gazeta w wersji elektronicznej jest dostępna na stronie internetowej miasta: www.mlawa.pl – do pobrania poniżej