Mława dla pływania. Dla najlepszych – medale, puchary i… rowery! | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Mława dla pływania. Dla najlepszych – medale, puchary i… rowery!

Krzysztof Napierski / 14 marca 2024

Klub Pływacki Płetwal Mława i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie zapraszają na Ogólnopolskie Zawody Pływackie „Mława dla pływania” pod patronatem Burmistrza Miasta Mława. Sportowa rywalizacja odbędzie się w weekend 13-14 kwietnia 2024 r. w krytej pływalni w Mławie.

W zawodach mogą uczestniczyć zawodnicy posiadający ważne badania lekarskie. Zgłoszenia są przyjmowane przez system SEL (System Ewidencji i Licencji PZP) w zakładce „zawody” lub dla zawodników z rocznika 2015 i młodszych poprzez wypełnienie zaproszenia lxf i wysłanie go na adres e-mail: zawodyatwmozp [dot] pl, w nieprzekraczalnym terminie do 10 kwietnia 2024 r. Limit zawodników na każdy dzień to 400 osób – decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla najlepszych pływaków przewidziano dyplomy, medale, puchary, statuetki i nagrody rzeczowe – w tym rowery! Szczegółowe informacje o zawodach, wraz z programem, przepisami techniczno-organizacyjnymi, kosztami uczestnictwa i informacją o bazie noclegowej w Mławie, znajdują się w komunikacie załączonym poniżej.

KN / KSM