MKS Mławianka uległa Jagiellonii Białystok | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

MKS Mławianka uległa Jagiellonii Białystok

Agnieszka Puzio-Dębska / 11 marca 2024

Piłkarze Mławianki zanotowali pierwszą porażkę w rundzie wiosennej. Na swoim boisku musieli uznać wyższość rezerw ekstraklasowej Jagiellonii Białystok. O sukcesie ekipy ze stolicy Podlasia przesądziła jedna akcja.

Nasi gracze mogli objąć prowadzenie. Mateusz Karol powalczył o piłkę z ogromną zaciętością. Ubiegł obrońcę, bramkarza, ale zawiódł w najważniejszy momencie. Nie trafił do pustej już bramki – futbolówka zatrzymała się jedynie na bocznej siatce. 

Niewykorzystane okazje lubią się mścić. Tak było i tym razem. Damian Wojdakowski nie miał problemów z pokonaniem Piotra Piotrowskiego. Nasz bramkarz nie miał żadnych szans na obronę na strzału z najbliższej odległości .

Tej straty nie dało się już odrobić. W pole karne wędrowali wszyscy nasi gracze łącznie z bramkarzem. Niestety żadne z zagrań nie odnalazło adresata. 

Mławianka Mława – Jagiellonia II Białystok 0:1 (0:0)

Mławianka: Piotrowski – Wojtyszyn (78. Pacholec), Mikołajewski, Hurenko, Jońca (64. Karwowski), Zielski, Stefański, Markowicz, Grabowski (64. Tworek), Karol (85. Powązka), Odillon

materiały nadesłane od Miejskiego Klubu Sportowego Mławianka Mława (zdjęcia Bogdan Jakubowski)