II turniej eliminacyjny młodziczek Zawkrza | Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

II turniej eliminacyjny młodziczek Zawkrza

Krzysztof Napierski / 07 października 2024

29 września w Płocku drużyna młodziczek KS Zawkrze Mława w ramach drugiego turnieju eliminacyjnego rozegrała dwa mecze.

Pierwsze spotkanie z Jutrzenką Płock zakończyło się wynikiem 14 do 11 (do przerwy 6:4). Mecz obfitował w dużo błędów z obu stron, wiele sytuacji nie zostało zamienionych na cenne punkty.

Bramki w tym spotkaniu dla KS Zawkrze Mława zdobyły: Płuciennik – 4, Wróblewska – 2, Cieślińska -  5 i Siemianowska – 3.

Drugi mecz z zespołem ROKiS Radzymin także zakończyliśmy zwycięstwem 25:21 (do przerwy 18:8). To spotkanie z naszej strony miało dwa oblicza. W pierwszej połowie nasze dziewczęta dobrze grały w obronie, szybkie, składne i skuteczne ataki kończyły się wieloma zdobytymi bramkami. Niestety po przerwie z naszej strony pojawiły się błędy w ataku i rywalki zaczęły odrabiać straty. Poprawa jakości gry naszego zespoły w końcówce spowodowała, że po ostatnim gwizdku sędziego cieszyliśmy się z kolejnych 3 punktów.

Bramki dla zespołu zdobyły: Płuciennik – 4, Wróblewska – 2, Cieślińska – 5, Siemianowska – 3.

Na pochwałę zasługuje również nasza bramkarka Iza Szpara, której bardzo dobra postawa spowodowała, że w dwóch turniejach zdobyliśmy 9 punktów, a straciliśmy tylko 3.