Gabriel Golian Mistrzem Polski w kickboxingu | Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Gabriel Golian Mistrzem Polski w kickboxingu

Agnieszka Puzio-Dębska / 16 kwietnia 2024

W dniach 12-14 kwietnia 2024 r. w Będzinie odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu. W turnieju uczestniczyło 95 klubów i 377 zawodników startujących w wersji kick light kadet. Wśród nich 4 zawodników KARWIŃSKI TEAM MŁAWA: Patrycja Ćwiklińska, Gabriel Golian, Aleksander Kuczalski i Olaf Subocz.

Kapitalny występ zaliczył startujący w kategorii wagowej  - 37 kg GABRIEL GOLIAN. Po świetnych walkach i pokonaniu 3 przeciwników, kolejno z Łodzi, Ostródy i w finale z Jurajska Łazy zdobył TYTUŁ MISTRZA POLSKI!

Najbliżej podium była Patrycja Ćwiklińska  która pokonała przeciwniczkę z Wojkowic, w walce o brąz uległa werdyktem  1:2 z zawodniczką z Leszna. Zarówno Olaf Subocz, jak i Aleksander Kuczalski nie mieli szczęścia w losowaniu, trafiając już w pierwszej walce na późniejszych Mistrzów Polski. Wielkie podziękowania dla Michała Szulepy, który pomógł w wyjeździe na zawody.