Film z muzyką RX’a na Netfliksie | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Film z muzyką RX’a na Netfliksie

Krzysztof Napierski / 12 maja 2022

Od 11 maja 2022 r. w stacji Netflix można oglądać najnowszy film, do którego muzykę pisał mławianin Rafał Sielawa RX – „Krime Story. Love story”. Przypomnijmy, że kompozytor jest jedną z twarzy kampanii Burmistrza Miasta Mława „Zamieszkaj w Mławie”.

„Krime Story. Love story” to komedia gangsterska Global Studio – twórców filmu „Proceder” czy „Gierek”. Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opisana w książce rapera Marcina „Kali” Gutkowskiego, jest jak współczesna ekranizacja „Romea i Julii”.

Miasto gniewu, a w nim dzielnica, w której nikt nie ma lekko. Dwóch przyjaciół (Krime i Wajcha) dostają propozycję nie do odrzucenia – zarobienia naprawdę dużych pieniędzy. Planują, że będzie to ich ostatni nielegalny „skok”, który ustawi ich już na całe życie. „Życie” jednak napisze dla nich zupełnie inny scenariusz. Człowiek, na którego dostają zlecenie, okaże się ojcem dziewczyny, dla której główny bohater kompletnie straci głowę. Miłość skomplikuje wszystko i nawet taki facet jak Krime, którego nie usidliła wcześniej żadna kobieta, będzie musiał wybrać, co jest dla niego najcenniejsze i najważniejsze w życiu.

Obsada:

Czezary Łukasiewicz, Misiek Koterski, Piotr Witkowski, Gabriela Muskała, Wiktoria Gąsiewska, Małogrzata Kożuchowska, Jan Frycz, Cezary Żak, Agnieszka Więdłocha, Krzysztof Kowalewski, Anna Matysiak i inni

IP