Wielkość czcionki

Tłumacz Migam.org

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Czy wiesz, na co idą Twoje pieniądze?

Magdalena Grzywacz / 11 stycznia 2022

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz po zapoznaniu się z informacjami opublikowanymi przez Urząd Miasta Mława na platformie „Na co idą moje pieniądze. Umieściliśmy tam dane za 2021 rok – nasze plany i realizacje. Dzięki możliwościom udostępnionym przez twórców platformy szybko i sprawnie dowiesz się, ile złotych z Twoich miesięcznych dochodów przeznaczane jest w Mławie np. na oświatę, pomoc społeczną czy inwestycje.

Jesteśmy jeszcze przed podsumowaniem budżetowym 2021 roku, ale wkrótce opublikujemy już nasze plany na rok bieżący. Mamy nadzieję, że udostępnione narzędzie pozwoli nam wszystkim poznać szczegóły dotyczące finansowego, osobistego zaangażowania w sprawy miasta. 

Uchwała budżetowa jest najważniejszym i strategicznym dokumentem miasta. W ciągu roku dokonuje się w niej wielu zmian, które są przyjmowane na sesjach Rady Miasta Mława. Korzystając z platformy „Na co idą moje pieniądze?”, przedstawiamy w transparentny sposób szczegóły dotyczące budżetu Mławy: dochodów, ich źródeł oraz wydatków i planów inwestycyjnych. Dane będziemy aktualizować na bieżąco. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem opublikowanym TUTAJ.

Magdalena Grzywacz/RP UMM