Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Bezpłatne porady psychologiczne, zmiana terminu dyżurów

Agnieszka Puzio-Dębska / 03 października 2023

Uprzejmie informujemy, ze z bezpłatnego wsparcia psychologa w tym tygodniu można skorzystać w lokalu przy ul. Mariackiej 20 (wejście od strony plebanii Parafii Matki Bożej Królowej Polski), w bieżącym tygodniu w środę, 4 października 2023 r. w godz. 15.00  - 19.00. 

Jeśli Państwo bądź Wasi najbliżsi zmagają się z kłopotami odbierającymi radość i spokój, a pomimo wysiłków nie udaje się ich rozwiązać, jeżeli Państwo czują, że nie potrafią sami poradzić sobie z rozwiązaniem problemu, być może jest to dobry czas na zasięgnięcie specjalistycznej pomocy. 

Zwyczajowo ze wsparcia psychologa każdy mieszkaniec Mławy może skorzystać w lokalu przy ul. Mariackiej 20, w każdy poniedziałek w godz. 15.00  - 19.00. 

Psycholog, który aktualnie jest do Państwa dyspozycji posiada również dodatkowe kwalifikacje jako specjalista psychoterapii uzależnień. 

Aby umówić się z psychologiem na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 23 654 56 38 w. 410/411  przy ul. 18 Stycznia 4. lok 25, bądź bezpośrednio u terapeuty.

Wsparcie psychologiczne finansowane jest z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława.