Wielkość czcionki

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.
Informator urzędowy BIP

Skład Rady Miasta 1998-2002

patryk_sm / 28 marca 2018
Antczak Henryk

Stanowiska w radzie miasta:

  • Burmistrz Miasta: 1998 - 2002
  • Burmistrz Miasta: 1994 - 1998
Rakowski Jerzy Ryszard

Biuro Rady Miasta:
654-32-51
501-540-443

e-mail: jerzy [dot] rakowskiatmlawa [dot] pl, jerzyrakowskiatwp [dot] pl

Zakres obowiązków:

  • Radny

Komisje:

  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 2014 - 2018
  • Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej (Członek): 2014 - 2018
  • Komisja Rewizyjna (Członek): 2010 - 2014
  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 2010 - 2014
  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 2010 - 2014
  • Komisja Rewizyjna (Członek): 1994 - 1998

Stanowiska w radzie miasta:

  • Radny: 2014 - 2018
  • Radny: 2010 - 2014
  • Burmistrz Miasta: 2002 - 2006
  • Z-ca Burmistrza: 1998 - 2002
  • Radny: 1994 - 1998
  • Z-ca Burmistrza: 1990 - 1994

Oświadczenia majątkowe:

Ługowski Krzysztof

Komisje:

  • Komisja Oświaty, Kultury i Sportu (Przewodniczący): 2006 - 2010
  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 2006 - 2010
  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja Oświaty, Kultury i Sportu (Członek): 1994 - 1998
  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 1994 - 1998

Stanowiska w radzie miasta:

  • Radny: 2006 - 2010
  • Z-ca Burmistrza: 2002 - 2006
  • Przewodniczący: 1998 - 2002
  • Radny: 1994 - 1998
Borowski Witold

Komisje:

  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Przewodniczący): 1998 - 2002
  • Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej (Członek): 1998 - 2002

Stanowiska w radzie miasta:

  • Członek Zarządu Miasta: 1998 - 2002
Burakowska Krystyna

Komisje:

  • Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja Oświaty, Kultury i Sportu (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja ds. Rodziny i Spraw Społecznych (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja Oświaty, Kultury i Sportu (Przewodniczący): 1994 - 1998
  • Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej (Członek): 1990 - 1994
  • Komisja Oświaty, Kultury i Sportu (Członek): 1990 - 1994

Stanowiska w radzie miasta:

  • Przewodniczący: 2002 - 2006
  • Członek Zarządu Miasta: 1998 - 2002
  • Delegat do Sejmiku Samorządowego: 1990 - 1994
  • Członek Zarządu Miasta: 1990 - 1994
Chmieliński Adam

Komisje:

  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja Oświaty, Kultury i Sportu (Przewodniczący): 1998 - 2002
  • Komisja Rewizyjna (Członek): 1998 - 2002

Stanowiska w radzie miasta:

  • Radny: 1998 - 2002
  • Radny: 1990 - 1994
  • Burmistrz Miasta: 1990 - 1994
Dymkowski Marek

Komisje:

  • Komisja ds. Rodziny i Spraw Społecznych (Przewodniczący): 1998 - 2002

Stanowiska w radzie miasta:

  • Członek Zarządu Miasta: 1998 - 2002
Dzięgielewski Henryk

Komisje:

  • Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej (Przewodniczący): 2006 - 2010
  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 1994 - 1998
  • Komisja Rewizyjna (Członek): 1994 - 1998

Stanowiska w radzie miasta:

  • Radny: 2006 - 2010
  • Wiceprzewodniczący: 2002 - 2006
  • Członek Zarządu Miasta: 1998 - 2002
  • Radny: 1994 - 1998
Fabisiak Longina

Komisje:

  • Komisja Oświaty, Kultury i Sportu (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja ds. Rodziny i Spraw Społecznych (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja Oświaty, Kultury i Sportu (Członek): 1994 - 1998

Stanowiska w radzie miasta:

  • Radny: 1998 - 2002
  • Członek Zarządu Miasta: 1994 - 1998
Gadomski Bogdan

Komisje:

  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 1998 - 2002

Stanowiska w radzie miasta:

  • Wiceprzewodniczący: 1998 - 2002
Gołębiewski Roman

Komisje:

  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej (Członek): 1998 - 2002

Stanowiska w radzie miasta:

  • Radny: 1998 - 2002
Grześ Stanisław

Komisje:

  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 1998 - 2002

Stanowiska w radzie miasta:

  • Członek Zarządu Miasta: 1998 - 2002
  • Radny: 1994 - 1998
Henryk Wrzyszcz

Komisje:

  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja ds. Rodziny i Spraw Społecznych (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej (Członek): 1994 - 1998

Stanowiska w radzie miasta:

  • Radny: 1998 - 2002
  • Radny: 1994 - 1998
Korczak Zbigniew

Komisje:

  • Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Przewodniczący): 2002 - 2006
  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 1998 - 2002

Stanowiska w radzie miasta:

  • Radny: 2002 - 2006
  • Radny: 1998 - 2002
Laskowski Zenon

Zakres obowiązków:
zm. 21 lutego 2007r.

Komisje:

  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Przewodniczący): 2002 - 2006
  • Komisja Oświaty, Kultury i Sportu (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja Rewizyjna (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja Oświaty, Kultury i Sportu (Członek): 1998 - 2002

Stanowiska w radzie miasta:

  • Radny: 2002 - 2006
  • Radny: 1998 - 2002
Nowotczyński Stefan

Komisje:

  • Komisja Oświaty, Kultury i Sportu (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja ds. Rodziny i Spraw Społecznych (Członek): 1998 - 2002

Stanowiska w radzie miasta:

  • Radny: 1998 - 2002
Okoński Janusz

Zakres obowiązków:
zmarł 18.07.2007 r.

Komisje:

  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Przewodniczący): 1994 - 1998

Stanowiska w radzie miasta:

  • Radny: 1998 - 2002
  • Członek Zarządu Miasta: 1994 - 1998
Ośliźlok Leszek

Biuro Rady Miasta: 654-32-51
telefon domowy: 23 654-96-12
tel. służbowy: 664 187 125

Dyżur w Biurze Rady:
wtorki w godzinach 16-18

Zakres obowiązków:

  • Radny, Przewodniczący Rady Miasta

Komisje:

  • Komisja ds. Rodziny i Spraw Społecznych (Członek): 2014 - 2018
  • Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej (Członek): 2010 - 2014
  • Komisja Oświaty, Kultury i Sportu (Wiceprzewodniczący): 2006 - 2010
  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja Oświaty, Kultury i Sportu (Przewodniczący): 2002 - 2006
  • Komisja Rewizyjna (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja Rewizyjna (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Przewodniczący): 1998 - 2002
  • Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej (Członek): 1998 - 2002

Stanowiska w radzie miasta:

  • Przewodniczący: 2014 - 2018
  • Wiceprzewodniczący: 2010 - 2014
  • Wiceprzewodniczący: 2006 - 2010
  • Radny: 2002 - 2006
  • Radny: 1998 - 2002

Oświadczenia majątkowe:

Piasecka Barbara

Komisje:

  • Komisja ds. Rodziny i Spraw Społecznych (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja Rewizyjna (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja Oświaty, Kultury i Sportu (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja Oświaty, Kultury i Sportu (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja Rewizyjna (Członek): 1998 - 2002

Stanowiska w radzie miasta:

  • Radny: 2002 - 2006
  • Radny: 1998 - 2002
Prusinowski Ryszard

Biuro Rady Miasta:
654-32-51
607-391-196

e-mail: ryszard [dot] prusinowskiatmlawa [dot] pl

Zakres obowiązków:

  • Radny

Komisje:

  • Komisja Rewizyjna (Przewodniczący): 2014 - 2018
  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 2014 - 2018
  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 2010 - 2014
  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 2010 - 2014
  • Komisja Rewizyjna (Przewodniczący): 2010 - 2014
  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 2006 - 2010
  • Komisja Rewizyjna (Przewodniczący): 2006 - 2010
  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja ds. Rodziny i Spraw Społecznych (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 1998 - 2002

Stanowiska w radzie miasta:

  • Radny: 2014 - 2018
  • Radny: 2010 - 2014
  • Radny: 2006 - 2010
  • Radny: 2002 - 2006
  • Członek Zarządu Miasta: 1998 - 2002

Oświadczenia majątkowe:

Rzeplińska Alina

Komisje:

  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja ds. Rodziny i Spraw Społecznych (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja Rewizyjna (Przewodniczący): 1998 - 2002

Stanowiska w radzie miasta:

  • Radny: 1998 - 2002
Siemiątkowska Grażyna

Komisje:

  • Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 1998 - 2002

Stanowiska w radzie miasta:

  • Radny: 1998 - 2002
Sławuta Henryk

Komisje:

  • Komisja Rewizyjna (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja Oświaty, Kultury i Sportu (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej (Przewodniczący): 2002 - 2006
  • Komisja Rewizyjna (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja Oświaty, Kultury i Sportu (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej (Przewodniczący): 1998 - 2002
  • Komisja Rewizyjna (Członek): 1994 - 1998
  • Komisja Oświaty, Kultury i Sportu (Członek): 1994 - 1998
  • Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej (Członek): 1994 - 1998
  • Komisja Oświaty, Kultury i Sportu (Członek): 1990 - 1994

Stanowiska w radzie miasta:

  • Radny: 2002 - 2006
  • Radny: 1998 - 2002
  • Radny: 1994 - 1998
  • Wiceprzewodniczący: 1990 - 1994
Sztando Wojciech

Zakres obowiązków:
zm. 08 kwietnia 2002r.

Komisje:

  • Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja Oświaty, Kultury i Sportu (Członek): 1998 - 2002

Stanowiska w radzie miasta:

  • Radny: 1998 - 2002
Uniewicz Janusz Lech

Biuro Rady Miasta:
654-32-51

Zakres obowiązków:

  • Radny

Komisje:

  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Przewodniczący): 2010 - 2014
  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 2010 - 2014
  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 2006 - 2010
  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Wiceprzewodniczący): 2006 - 2010
  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja ds. Rodziny i Spraw Społecznych (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 1998 - 2002
  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 1998 - 2002

Stanowiska w radzie miasta:

  • Radny: 2010 - 2014
  • Radny: 2006 - 2010
  • Radny: 2002 - 2006
  • Radny: 1998 - 2002

Oświadczenia majątkowe:

Wasiłowski Krzysztof

Biuro Rady Miasta:
654-32-51
530 152 354

dyżury w biurze Rady:

  • poniedziałki w godzinach 14.00 - 16.00

Zakres obowiązków:

  • Radny, Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Komisje:

  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 2014 - 2018
  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 2014 - 2018
  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 2010 - 2014
  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 2006 - 2010
  • Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Członek): 1998 - 2002

Stanowiska w radzie miasta:

  • Wiceprzewodniczący: 2014 - 2018
  • Przewodniczący: 2010 - 2014
  • Przewodniczący: 2006 - 2010
  • Wiceprzewodniczący: 1998 - 2002

Oświadczenia majątkowe:

Wojnarowski Janusz Stanisław

Biuro Rady Miasta: 654-32-51
telefon służbowy: 654-41-92
tel. domowy: 23 654 26 30, 519-129-929

e-mail: janusz [dot] wojnarowskiatwp [dot] pl

Zakres obowiązków:

  • Radny

Komisje:

  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Przewodniczący): 2014 - 2018
  • Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej (Członek): 2014 - 2018
  • Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej (Członek): 2010 - 2014
  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Przewodniczący): 2010 - 2014
  • Komisja Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej (Członek): 2006 - 2010
  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Przewodniczący): 2006 - 2010
  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 2002 - 2006
  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 1998 - 2002

Stanowiska w radzie miasta:

  • Radny: 2014 - 2018
  • Radny: 2010 - 2014
  • Radny: 2006 - 2010
  • Wiceprzewodniczący: 2002 - 2006
  • Członek Zarządu Miasta: 1998 - 2002

Oświadczenia majątkowe:

Wysiałkowski Andrzej

Komisje:

  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 1998 - 2002

Stanowiska w radzie miasta:

  • Radny: 1998 - 2002
Zembrzuski Maciej

Zakres obowiązków:
zm. 15 grudnia 2001r.

Komisje:

  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu (Członek): 1998 - 2002

Stanowiska w radzie miasta:

  • Radny: 1998 - 2002