Wielkość czcionki

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Jarmark Bożonarodzeniowy w centrum miasta

Agnieszka Puzio-Dębska / 19 listopada 2018

W dniach 15 i 16 grudnia (sobota-niedziela) odbędzie się w Mławie Jarmark Bożonarodzeniowy. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wystawców z całej Polski.

Już za miesiąc serce Mławy zacznie bić mocniej. Poczujemy zapach piernika i świątecznej choinki, a mławski rynek rozbłyśnie świetlistymi girlandami. Na jarmark zapraszamy przede wszystkim wytwórców okolicznościowych wypieków, rękodzielników, wykonujących artykuły dekoracyjne, w tym patchworkowe upominki czy ręcznie robione zabawki. Liczymy, że mieszkańcy Mławy zakosztują tradycyjnej polskiej kuchni i specjałów z różnych regionów świata oraz zakochają się w ręcznie malowanych bombkach, czy wyrobach z ceramiki i witrażowych ozdobach. Miejski Dom Kultury czeka również na zgłoszenia osób, które wykonują haftowane obrazy, malują, robią na szydełku oraz drutach i chcą pochwalić się swoimi wyrobami. Mile widziane są stoiska z żywnością: wędlinami, pieczywem, serami, piernikami, przyprawami, bakaliami i innymi specjałami.

Udział w jarmarku jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić formularz wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i przesłać dokumenty do 13 grudnia 2018 r. e-mailowo do MDK  - sekretariatatmdkmlawa [dot] com lub w formie tradycyjnej na adres Miejski Dom Kultury w Mławie, ul. Stary Rynek 13, 06-500 Mława. Zgłoszenia MDK przyjmuje również w siedzibie instytucji w godzinach otwarcia placówki.   

WAŻNE INFORMACJE
•    Nie przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie.
•    Zapewniane jest miejsce do ekspozycji, ale bez wyposażenia w postaci budek, namiotów, stołów. Wystawca sam organizuje sobie miejsce wystawowe.
•    Prosimy Państwa o zaopatrzenie się w przedłużacze. Dostęp do prądu zapewni Miejski Dom Kultury i Urząd Miasta Mława.

Formularz zgłoszeniowy i zgoda na przetwarzanie danych dostępne w załącznikach.