Mława[0]

Opublikowane na: Mława (mlawa.pl)

Autor: Krzysztof Napierski


Uniwersytet Trzeciego Wieku w Mławie. Ruszają zapisy!

Publikowane od

Miejski Dom Kultury w Mławie od 19 września 2022 r. będzie prowadził zapisy na zajęcia w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Oferta skierowana jest od emerytów i rencistów z terenu Mławy i okolic.

Udział w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu i poszerzenie swojej wiedzy. Studenci-seniorzy mają czas na naukę, ale również spełnianie swoich marzeń, rozwijanie zainteresowań, a przede wszystkim okazję do wyjścia z domu i nawiązania nowych znajomości. Na Uniwersytecie Trzeciego Wieku można poznać nie tylko osoby podzielające te same pasje, ale również wspaniałych przyjaciół i kompanów do wspólnych wędrówek i wyjazdów – przekonują organizatorzy.

Seniorzy to bardzo liczna i aktywna grupa w Mławie, zatem i oferta dla nich jest przepełniona ciekawymi propozycjami. W planie zajęć można znaleźć wykłady z literatury, historii, lektoraty języka angielskiego, ale również zajęcia gimnastyczne i pływanie. Poza tym w siedzibie MDK będą odbywały się również zajęcia artystyczne skierowane tylko do tej grypy wiekowej. Są to m.in. zajęcia taneczne z podstawami salsy i bachaty, warsztaty fotograficzne i teatralne. W piątek po południu seniorzy mogą również wpaść na partyjkę brydża.

Zajęcia w ramach UTW odbywają się w kilku lokalizacjach: wykłady, lektoraty, zajęcia fotograficzne, taneczne, teatralne i brydż – Miejski Dom Kultury w Mławie, pływanie – basen Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie, zajęcia gimnastyczne – Zespół Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie.

Informacje o opłatach za udział w zajęciach i plan można znaleźć na stronie internetowej MDK https://bit.ly/3RDUJg1

Zapisy na I semestr 2022/2023 potrwają do 30 września 2022 r. i będą prowadzone w siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Mławie, ul. Stary Rynek 13 w godz. 8.30-16.00.

BR / MDK


Adres źródłowy: https://mlawa.pl/artykul/uniwersytet-trzeciego-wieku-w-mlawie-ruszaja-zapisy