Mława[0]

Opublikowane na: Mława (mlawa.pl)

Autor: Cezary Lewandowski


Nominacje w kategorii Dzieci i Młodzicy 2017

Publikowane od
Publikowane do

Prezentujemy poniżej nominacje w kategorii Dzieci i Młodzicy 2017 roku. Dziewięciu zawodników wytypowały kluby do rywalizacji o zaszczytny tytuł w następujących dyscyplinach sportowych - piłka nożna, lekkoatletyka, teakwondo. O miejscu w ostatecznej klasyfikacji zadecyduje suma punktów zdobytych w głosowaniu kibiców za pośrednictwem strony www.mlawa.pl, głosowaniu dziennikarzy sportowych oraz głosowaniu członków Mławskiej Rady Sportu. Głosujmy!

 A 1

Patryk Bedra

Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna, Mławski Klub Lekkiej Atletyki MAL-MKLA Mława

[1]

Patryk w 2017 roku zajmował bardzo dobre miejsca w zawodach rangi wojewódzkiej
i ogólnopolskiej zarówno indywidualnie jak i w reprezentacji województwa mazowieckiego. Jest zawodnikiem sumiennym, zawsze skoncentrowanym i bardzo pracowitym. Jego osiągnięcia to: I miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w kategorii Dzieci U-12 i U-14 w Teresinie Programu „Lekkoatletyka dla Każdego!", II miejsce w biegu na 60 m. w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w kategorii Dzieci U-12 i U-14, II miejsce w eliminacjach woj. mazowieckiego „NESTLE CUP" - Czwórbój Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych oraz I miejsce w klasyfikacji drużynowej w Ogólnopolskich Halowych Zawodach Programu „Lekkoatletyka dla Każdego!" w Toruniu.

 

A 2

Wiktor Bryks

Miejski Klub Sportowy Mławianka Mława

[2]

Wiktor jest zawodnikiem MKS Mławianka Mława U14. Jest piłkarzem sumiennym, zdyscyplinowanym oraz utalentowanym. Jako prawie 13 letni piłkarz w sezonie rozegrał blisko 60 spotkań, gdzie został wybierany najlepszym zawodnikiem w Ogólnopolskich Turniejach Piłkarskich. W roku 2017 został powołany do kadry polski Polish Soccers Skills U 13 z grupy wyselekcjonowanych zawodników. W sezonie 2017 awansował z zespołem MKS Mławianki Mława do pierwszej ligi mazowieckiej U 14. Jest zawodnikiem stale podnoszącym swoje umiejętności piłkarskie.

 

A 3

Gabriela Goschorska

Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna, Mławski Klub Lekkiej Atletyki MAL-MKLA Mława

[3]

Gabrysia w 2017 roku zajęła bardzo dobre, wysokie miejsca w zawodach rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej, zarówno indywidualnie jak i w reprezentacji woj. Mazowieckiego. Jej sportowy charakter pomaga jej w codziennych treningach i w zdobywaniu osiągnięć sportowych. Gabrysia w 2017 roku między innymi wywalczyła: II miejsce w skoku o tyczce dziewcząt w XXII Festiwalu Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana w Gdyni, III miejsce w biegu na 60 m. w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w kategorii Dzieci U-12 i U-14 w Teresinie Programu „Lekkoatletyka dla Każdego!", II miejsce w rzucie piłeczką palantową w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w kategorii Dzieci U-12 i U-14, I miejsce w eliminacjach woj. mazowieckiego „NESTLE CUP" - Czwórbój Lekkoatletyczny Szkół oraz I miejsce w klasyfikacji drużynowej jako Województwo Mazowieckie w Ogólnopolskich Halowych Zwodach Programu „Lekkoatletyka dla Każdego!" w Toruniu.

 

A 4

Aleksandra Han

Akademia Sztuk Walk SENSHI

[4]

Aleksandra od 2 lat jest zawodniczką Akademii Sztuk Walk SENSHI, gdzie trenuje Taekwondo. Jako zawodniczka zadebiutowała w Mistrzostwach Polski w Taekwondo ITF w Halinowie. W walkach semi i light contact startowała z zawodniczkami z dużo większym bagażem doświadczeń w zawodach sportowych. Mimo to w klasyfikacji generalnej kadetów zajęła trzecie miejsce.

 

A 5

Adam Jaroszewski

Akademia Sztuk Walk SENSHI

[5]

Adam od dwóch lat trenuje Taekwondo pod okiem trenera Artura Możdżonka. Ciężka praca na treningach doprowadziła go do zdobycia kilku medali na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim, jak i wojewódzkim. W Pucharze Europy w Kickboxingu organizowanego przez Polską Federację Kickboxingu zajął pierwsze miejsce oraz trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Taekwondo ITF.

 

A 6

Konrd Kuciński

Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna, Mławski Klub Lekkiej Atletyki MAL-MKLA Mława

[6]

Konrad jest zawodnikiem sumiennym, koleżeńskim, bardzo dokładnym, opanowanym
i zdyscyplinowanym W 2017 roku między innymi zajął: I miejsce w eliminacjach woj. mazowieckiego „NESTLE CUP" oraz X miejsce w Ogólnopolskim Finale „NESTLE CUP" – Czwórbój Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych Programu „Lekkoatletyka dla Każdego!", I miejsce w klasyfikacji drużynowej jako Województwo Mazowieckie w Ogólnopolskich Halowych Zwodach Programu w Toruniu, IV miejsce w skoku w dal oraz IV miejsce w biegu na 60 m w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w kategorii Dzieci U-12 i U-14 w Teresinie.

 

A 7

Lena Loroch

Akademia Sztuk Walk SENSHI

[7]

Lena to zawodniczka, która karierę w Taekwondo rozpoczęła rok temu. Już na swoich pierwszych zawodach zdobyła Vice Mistrzostwo Polski w technikach specjalnych w swojej kategorii oraz czwarte miejsce w walkach soft kalaki. Pomimo młodego wieku jest bardzo ambitną i skrupulatną zawodniczką.

 

A 8

Nikodem Rogowski

Miejski Klub Sportowy Mławianka Mława

[8]

Nikodem urodził się w marcu w 2009 roku i jest zawodnikiem reprezentującym Akademię Piłkarską Mławianki Mława. Choć ma dopiero 9 lat na co dzień trenuje i gra w starszej drużynie 2007 prowadzonej przez Huberta Lemanka. Od 2018 roku jest reprezentantem kadry Ciechanowsko-Ostrołęckiego Związku Piłki Nożnej rocznik 2008 oraz został powołany do kadry Polski Polish Soccers Skills, z którą w czerwcu wyjedzie do Holandii na serię meczów z drużynami NAC Braga, Excesior Rotterdam czy PSV Eindhoven.

 

A 9

Kacper Woźniak

Akademia Sztuk Walk SENSHI

[9]

Kacper trenuje Taekwondo ITF w klubie SENSHI. Mimo niskiego stopnia w Taekwondo jest zawodnikiem bardzo utytułowanym i utalentowanym. Może pochwalić się osiągnięciami na zawodach szczebla ogólnopolskiego oraz wojewódzkiego. W Mistrzostwach Polski Taekwondo ITF organizowanych przez Polskie Zrzeszenie Taekwondo ITF zajął trzecie miejsce, w zawodach Pucharu Europy w Kickboxingu organizowanego przez Polską Federację Kickboxingu również trzecie.


Adres źródłowy: https://mlawa.pl/artykul/nominacje-w-kategorii-dzieci-i-mlodzicy-2017