Wykonanie dokumentacji technicznej dla zadania pn.: „Budowa mini tężni solankowych w Mławie” | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Wykonanie dokumentacji technicznej dla zadania pn.: „Budowa mini tężni solankowych w Mławie”

Andrzej Porzeziński / 13 marca 2018

przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji technicznej dla zadania pn.: „Budowa mini tężni solankowych w Mławie”

 

Opis przedmiotu zamówienia:

1. Wykonanie  dokumentacji  technicznej  dla   zadania   pn.: „Budowa   mini  tężni  solankowych w  Mławie”

2. Przedmiot zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji technicznej na budowę (dwóch) mini tężni solankowych w Mławie, wykonanej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego (Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004r.– tekst jednolity Dz. U. 2013 poz. 1129 w Obwieszczeniu Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 10 maja 2013 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie szczegółowego   zakresu  i  formy   dokumentacji  projektowej, specyfikacji  technicznych  wykonania
i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego).

2.1. W ramach wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do:

2.1.1. określenia  lokalizacji  mini  tężni, biorąc  pod  uwagę  dwie  lokalizacje:  pierwsza  lokalizacja
na działkach: 4280/4 i 4281 (park przy ul. Plac 1 Maja), oraz druga lokalizacja na działce 1576/95 (park przy ul. Dworcowej), optymalnie spełniających pozostałe wymagania Zamawiającego,

2.1.2. wykonania zagospodarowania terenu ww. działek, zgodnie z przepisami budowlanymi, w następujący sposób:

2.1.2.1. zaprojektowanie mini tężni solankowych (dla każdej z lokalizacji odrębnie) w nieckach fundamentowych z podziemnym zbiornikiem solanki, wraz z elementami małej architektury tj:

2.1.2.1.1. ławki z oparciem,

2.1.2.1.2. kosze na śmieci,

2.1.2.1.3. tablice informacyjne, informujące o możliwościach i sposobie korzystania z tężni,

2.1.2.2. zaprojektowanie nawierzchni okalającej place z mini tężniami, warstwą żwiru płukanego, tak, aby zapewnić dostępność również dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich,

2.1.2.3. zaprojektowanie oświetlenia LED, lub wykorzystanie w projekcie istniejącego oświetlenia,

2.1.2.4. zaprojektowanie przyłączy elektrycznych i wodno – kanalizacyjnych dla każdej z lokalizacji odrębnie.

2.1.2.5. zaprojektowanie zieleni wokół terenów z mini tężniami.

UWAGA: projektowane urządzenia, nawierzchnie oraz zaproponowane materiały muszą być certyfikowane oraz muszą spełniać normy bezpieczeństwa, oraz nie mogą stanowić zagrożenia dla higieny i zdrowia użytkowników.

2.2. W ramach wykonywanej dokumentacji należy uwzględnić:

2.2.1. co najmniej 2 (słownie: dwie) konsultacje, dotyczące dokumentacji technicznej.

2.2.2. przygotowanie dwóch różnych rozwiązań projektowych dla każdej z lokalizacji (dopuszczalna jest forma zaprezentowania wizualizacji), z których Zamawiający wybierze jeden.

2.2.3. pierwszą konsultację wstępnie przygotowanych 2 (słownie: dwóch) rozwiązań projektowych dla każdej z lokalizacji odrębnie, Wykonawca przygotuje w terminie nie później niż 1 (słownie: jednego) miesiąca od dnia zawarcia umowy, drugą (ostateczną) konsultację - w terminie nie później niż 2 (słownie: dwóch) miesięcy od dnia zawarcia umowy.

2.2.4. obowiązek dostarczenia Zamawiającemu dodatkowych egzemplarzy projektowanej dokumentacji technicznej w razie konieczności złożenia odrębnych dokumentacji w różnych organach administracji architektoniczno-budowlanej wraz z wnioskami, w celu uzyskania stosownych decyzji/pozwoleń.

2.2.5. pozyskanie    niezbędnych    uzgodnień,  opinii   warunków   odpowiednich   instytucji  ( innych
niż wymienione w pkt. 2.2.4.), a więc zarządców: dróg, wód, energii, urządzeń infrastruktury technicznej i innych obiektów: w zakresie wydawania warunków do budowy niniejszych mini tężni.

2.2.6. dla każdej z lokalizacji odrębnie przygotowanie wniosku wraz z załącznikami o określenie warunków przyłączenia do sieci elektroenergetycznej (wniosek składa Wykonawca),

2.2.7. przygotowanie dla każdej z lokalizacji odrębnie, wniosku wraz z załącznikami o lokalizację inwestycji celu publicznego (wniosek składa Zamawiający),

2.2.8. przygotowanie dla każdej z lokalizacji odrębnie wniosku wraz z załącznikami o uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę (wniosek składa Zamawiający).

2.3. Ilość i rodzaj opracowania:

2.3.1. Dokumentacja techniczna powinna stanowić komplet dokumentów:

2.3.1.1. projekt budowlano - wykonawczy - 6 egz.,

2.3.1.2. specyfikacje techniczne – 2 egz.,

2.3.1.3. przedmiary robót - 2 egz.,

2.3.1.4. kosztorys inwestorski - 1 egz.,

2.3.1.5. wszelkie wymagane uzgodnienia, niezbędne do uzyskania decyzji/pozwoleń na podstawie, których będzie możliwe przystąpienie do wykonania w/w robót,

2.3.1.6. pozyskanie map geodezyjnych do celów projektowych,

2.3.1.7. dokumentację projektową (projekty budowlano – wykonawcze, specyfikacje techniczne, przedmiary robót i ślepe kosztorysy), opisującą przedmiot zamówienia, w formie tradycyjnej (papierowej) oraz w formie elektronicznej z zapisanym plikiem na dysku zewnętrznym w formacie PDF – 1 szt., oraz dodatkowo, przedmiary robót w wersji edytowalnej ATH.

3. Termin wykonania zamówienia.

Do dnia 30.07.2018r. należy wykonać i przekazać kompletne opracowanie.

4. Warunki ubiegania się o zamówienie.

O udzielenie niniejszego zamówienia ubiegać się mogą Wykonawcy, którzy posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień (w przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie niniejszego zamówienia przez dwóch lub więcej Wykonawców każdy z nich indywidualnie musi posiadać stosowne uprawnienia).

5. Opis sposobu przygotowania ofert.

5.1. Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę.

5.2. Oferty, przesłane w formie listownej, należy składać w nieprzejrzystych, zaklejonych i nienaruszonych opakowaniach,

5.3. Koperta zewnętrzna powinna być zaadresowana:

Urząd Miasta Mława

ul. Stary Rynek 19, 06-500 Mława

oraz opisana: Oferta na Wykonanie dokumentacji technicznej dla zadania pn.: „Budowa mini tężni solankowych w Mławie”.

5.4. Termin składania ofert: do 21.03.2018r. do godz. 12.00,

5.5. Koperty z ofertami, w interesie Wykonawców winny być skutecznie zabezpieczone przed ich otwarciem.

6. Miejsce oraz termin składania i otwarcia ofert.

6.1. Oferty można składać osobiście, przesłać pocztą za potwierdzeniem odbioru lub przesłać pocztą kurierską na adres Zamawiającego. W takim przypadku za termin złożenia ofert uznaje się datę i godzinę potwierdzenia odbioru przesyłki przez Zamawiającego.

6.2. Oferty dostarczane osobiście należy składać w siedzibie Zamawiającego, w Kancelarii, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21.03.2018r. do godz. 12.00,

6.3. Wykonawca może, przed upływem terminu do składania ofert, zmienić lub wycofać ofertę.

6.4. Wykonawca, który na etapie sporządzenia oferty zamierza powierzyć część zamówienia Podwykonawcy, zobowiązany jest wypełnić, podpisać i załączyć Załącznik nr 2 do Formularza oferty.

6.5. W przypadku złożenia przez dwa lub kilka podmiotów oferty wspólnej (konsorcja), muszą być spełnione następujące warunki:

6.6. do oferty musi być dołączone pełnomocnictwo /upoważnienie do reprezentowania Wykonawców w postępowaniu o udzielenie zamówienia i zawarcia umowy, wystawione zgodnie z wymogami ustawowymi i podpisane przez prawnie upoważnionych przedstawicieli każdego z partnerów,

6.7. oferta winna być podpisana przez każdego z partnerów lub ustanowionego pełnomocnika,

6.8. ustanowiony pełnomocnik winien być upoważniony do zaciągania zobowiązań i płatności w imieniu każdego partnera, na rzecz każdego z partnerów oraz do wyłącznego występowania w realizacji kontraktu.

7. Kryteria oceny ofert.

Przy wyborze oferty Zamawiający będzie brał pod uwagę tylko jedno kryterium wyboru, w 100% cenę ofertową. Oferta spełniająca w najwyższym stopniu wymagane kryterium, otrzyma maksymalną ilość punktów.

Pozostałym Wykonawcom przypisana zostanie odpowiednio mniejsza liczba punktów.

Sposób obliczania wartości punktowej kryterium - zastosowane wzory do obliczenia punktowego kryterium ceny.

Wzór: najniższa łączna cena brutto z ważnych ofert / łączna cena brutto rozpatrywanej oferty x 100 pkt.

Sposób oceny:        najkorzystniejsza ta, która otrzyma najwięcej punktów.

Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która zgodnie z powyższymi kryteriami oceny ofert uzyska najwyższą liczbę punktów, spośród ofert nie podlegających odrzuceniu.

8. Warunki Umowy

8.1. Umowa w sprawie realizacji zamówienia publicznego zawarta zostanie z uwzględnieniem postanowień, wynikających z treści niniejszej oferty wraz z załącznikami,

8.2. Zamawiający podpisze Umowę z Wykonawcą, który przedłoży najkorzystniejszą ofertę.

8.3. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmian treści umowy po jej podpisaniu. Zmiany te mogą dotyczyć w szczególności przedłużenia terminu realizacji, ze względu na wydłużające się procedury związane z uzyskaniem decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych, decyzji na wycinkę drzew i innych decyzji koniecznych do przygotowania wniosku o pozwolenie na budowę,

8.4. Wzór przyszłej Umowy z wybranym w wyniku postępowania Wykonawcą stanowi Załącznik nr 3 do opisu przedmiotu zamówienia.