Wielkość czcionki

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w MPS1

Sylwia Tryjanowska / 28 czerwca 2018

21 czerwca 2018r. w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 1 siedmiolatki pożegnały mury przedszkolne. Najstarsze przedszkolaki zaprezentowały przed swoimi rodzicami, młodszymi kolegami i kadrą pedagogiczną program artystyczny.

Przedszkolaki z grupy V i VI wkroczyły na salę krokiem „Poloneza”. Dzieci z grupy „Krasnoludki”  życzyły swoim kolegom i koleżankom powodzenia w szkole i podziękowały za wspólnie spędzony czas. Wreszcie nastąpiła najbardziej wzruszająca chwila, 48 absolwentów otrzymało z rąk pani Dyrektor dyplom Ukończenia Przedszkola z gratulacjami, książkę z dedykacją, ufundowane przez Radę Rodziców oraz medale.  

Dyrektor ZPO1 pani Janina Lampkowska podziękowała opuszczającym przedszkole dzieciom oraz ich rodzicom, za wspólnie spędzone chwile, za okazaną pomoc i wsparcie. Życzyła wychowankom powodzenia w nowym etapie życia, w jaki wkroczą już od 3 września. Wyraziła nadzieję, że wiedza i umiejętności nabyte w przedszkolu w znacznym stopniu ułatwią im dalszą edukację. Rodzice otrzymali podziękowania od wychowawców za pomoc i życzliwość. Uroczystość poprowadziła panie – Małgorzata Bratuszewska i Jolanta Przywitowska.