Sukcesy sportowe dziewcząt z SP1 w Mistrzostwach Powiatu Mławskiego | Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Sukcesy sportowe dziewcząt z SP1 w Mistrzostwach Powiatu Mławskiego

Justyna Drozd / 22 maja 2019

20 maja na Stadionie Miejskim w Mławie odbyły się mistrzostwa naszego powiatu w lekkoatletyce. Ze Szkoły Podstawowej nr 1 startowali uczniowie z klas siódmych i ósmych. Mistrzynią powiatu w skoku wzwyż została Zuzanna Piotrkowska. Zuzia zajęła też III miejsce w biegu na dystansie 300m. Wicemistrzynią w biegu na dystansie 100m została Anna Wtulich. Dziewczęta występując w składzie: Ania Wtulich, Zuzia Piotrkowska, Julia Wasiłowska i Ola Głoskowska zajęły II miejsce w biegu sztafetowym 4x100m, zdobywając tym samym wicemistrzostwo powiatu. Wymienione dziewczęta awansowały do Mistrzostw Rejonowych, które odbędą się w Ciechanowie. Gratulujemy naszym sportsmenkom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.