Twoje miejsce.
Twój czas.

Sukces goni sukces, czyli nieco o osiągnięciach sportowych w SP 4

Sylwia Tryjanowska / 07 listopada 2018

W październiku nasi uczniowie pod opieką p. Michała Goliana brali udział w wielu zawodach sportowych, na których odnosili wiele sukcesów.

2 października na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie odbył się czwórbój lekkoatletyczny, na którym nasi zawodnicy spisali się znakomicie. Zdobyli 11 medali na 12 możliwych. Każdy nasz reprezentant wywalczył przynajmniej 1 medal, a niektórzy po 2.

4 października odbył się finał powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Chłopcy z klas V - VI znowu nie mieli sobie równych i pewnie wygrali swój bieg z ogromną przewagą nad drugim zespołem.

9 października wzięliśmy udział w finale rejonu w sztafetowych biegach przełajowych w Ciechanowie. Niestety z powodu choroby nie mógł w nich uczestniczyć nasz najlepszy zawodnik ( Jan Śledziński ), co odbiło się na końcowym wyniku. Do 9 zmiany biegliśmy na 1 pozycji, niestety na finiszu przybiegliśmy dopiero na 4 miejscu.

11 października odbył się I Rzut Lekkoatletyczny klas VII - VIII. Nasi reprezentanci i tam zdobyli wiele medali i czołowych miejsc punktowanych.

25 października pojechaliśmy do Strzegowa na eliminacje do finału powiatu w halową piłkę nożną klas V - VI. Zawody te wygraliśmy nie tracąc nawet jednego gola. Finał powiatu zaplanowany został na 8 listopada. Trzymamy kciuki!

Więcej informacji o sukcesach sportowych naszych zawodników na Facebooku placówki.