Wielkość czcionki

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Rekonstrukcja widowiska historycznego „MŁAWA 1939” - spotkanie organizacyjne

Agnieszka Puzio-Dębska / 07 sierpnia 2018

Trwa nabór do rekonstrukcji widowiska historycznego „Mława 1939”. W czwartek, 9 sierpnia 2018 r., o godz. 16.30 w Miejskim Domu Kultury w Mławie odbędzie się spotkanie organizacyjne, na które wszystkich chętnych udziałem w inscenizacji serdecznie zapraszamy.

 

Reżyserem widowiska jest Mariusz Tarnożek. Warsztaty  teatralnych dla zapisanych osób odbędą się w dniach 18 - 23 VIII 2018 r.

Rekonstrukcja widowiska historycznego odbędzie się w piątek 24 sierpnia 2018 r. tradycyjnie na południowej pierzei Starego Rynku.

Zapraszamy do zapisów WSZYSTKIE CHĘTNE OSOBY niezależnie od wieku! Nie przyjmowane są zapisy drogą telefoniczną, a podczas zapisu w FOYER należy wypełnić oświadczenie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Miejski Dom Kultury.  Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców/opiekunów. Małe dzieci na czas warsztatów i spektaklu muszą być pod nadzorem rodzica/opiekuna. Osoby spoza Mławy mogą zapisać się także podczas spotkania pierwszego dnia warsztatów.

W związku z licznymi zapytaniami informujemy, iż Miejski Dom Kultury w Mławie dysponuje pewną ilością odzieży, obuwia i rekwizytów nawiązujących do tego okresu historycznego - ale jak zawsze z wielką chęcią przyjmują zgłoszenia osób z własnym strojem.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Hanna Matecka-Wieczorek, instr. ds. teatru tel. 23/654 35 85