Wielkość czcionki

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Podziękowania, nagrody i łzy wzruszenia. A teraz – upragnione wakacje!

Krzysztof Napierski / 22 czerwca 2018

Dziś (22 czerwca) kolejny rok nauki kończy młodzież szkolna. We wszystkich placówkach przedszkolaki i uczniowie dziękowali swoim nauczycielom i rodzicom za trud włożony w ich wychowanie, ci zaś, którzy dzięki systematycznej pracy osiągnęli sukcesy w nauce i sporcie, otrzymywali nagrody. Z uśmiechami na twarzach rozpoczęli upragnione wakacje.
Podczas uroczystości w Szkole Podstawowej nr 1 Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski wraz z dyrektor placówki Janiną Lampkowską dziękował nauczycielom i pozostałym pracownikom szkoły, rodzicom, członkom Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Mławie oraz oczywiście dzieciom za kolejny rok intensywnej i owocnej pracy. Życzył wszystkim przyjemnego i bezpiecznego, zasłużonego wypoczynku podczas wakacji.
Bardzo miłym momentem było wręczenie dzieciom nagród za osiągnięcia w nauce i sporcie. Jak się okazało, placówka wykształciła całkiem sporą grupę prymusów – kilkadziesiąt uczniów zakończyło ten rok szkolny ze średnią ocen co najmniej 5,0. Nie zabrakło także podziękowań dla aktywnych wolontariuszy. Uroczystość zakończył przygotowany przez młodzież krótki program artystyczny.
KN / UMM