Wielkość czcionki

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Od jutra część ulicy Lelewela zostanie zamknięta

Magdalena Grzywacz / 19 marca 2019

Trwają prace związane z budową ronda u zbiegu ulic Lelewela, Kościuszki, Sienkiewicza i Reymonta. Od jutra (20 marca 2019 r.) ulica Lelewela na odcinku między skrzyżowaniem z ul. Krasińskiego a „krzyżówką” z ul. Kościuszki zostanie zamknięta. Wyłączenie tego odcinka z ruchu potrwa do 31 października br.

Firma Strabag Sp. z o.o., która na zlecenie Starostwa Powiatowego w Mławie wykonuje prace związane z realizacją projektu: „Poprawa spójności komunikacyjnej poprzez przebudowę skrzyżowania ulic Tadeusza Kościuszki, Joachima Lelewela i Henryka Sienkiewicza na skrzyżowanie typu rondo wraz z przebudową ulic: Joachima Lelewela w ciągu drogi powiatowej nr 4640W, Tadeusza Kościuszki w ciągu drogi powiatowej nr 2370W, Granicznej i ul. Brukowej w ciągu drogi powiatowej nr 2369W na terenie Miasta Mława – ETAP I.", poinformowała służby ratusza, że w środę  20 marca 2019 r. o godzinie 8:30 zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu (projekt załączamy jako plik do pobrania). Planowane zamknięcie ul. Lelewela na odcinku między ulicami Krasińskiego a  Kościuszki potrwa do końca trwania kontraktu, czyli 31 października 2019 r. Ulice Krasińskiego oraz Lelewela (do ul. Krasińskiego oraz na całej długości w kierunku ul. Kopernika) będą w najbliższym czasie przejezdne.

Przewidujemy utrudnienia w tym obszarze szczególnie w godzinach porannych i popołudniowych. Prosimy wszystkich użytkowników ruchu o cierpliwość i w imieniu wykonawców i inwestorów przepraszamy za problemy.

Magdalena Grzywacz/RP UMM
Do pobrania