Wielkość czcionki

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

List Burmistrza Miasta Mława Sławomira Kowalewskiego na zakończenie roku szkolnego

Krzysztof Napierski / 22 czerwca 2018

Szanowna Pani Dyrektor, Szanowny Panie Dyrektorze, Szanowni Nauczyciele, Wychowawcy
Pracownicy administracji i obsługi,
Drodzy Rodzice,
Mili Uczniowie,

w dniu zakończenia roku szkolnego składam dyrekcji szkoły, nauczycielom, wychowawcom, pracownikom obsługi oraz Wam drogie dzieci oraz Waszym rodzicom podziękowanie za całoroczne zaangażowanie, jakie włożyliście w naukę w roku szkolnym.

Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy administracji i obsługi,
koniec roku szkolnego to doskonały czas, aby wszystkim Państwu podziękować za rzetelną i pełną odpowiedzialności pracę na rzecz Waszych podopiecznych. Dziękuję za przekazane serce, jednocześnie gratulując wielu wartościowych inicjatyw i twórczych działań dla dobra naszych dzieci.

Drodzy Uczniowie,
jestem przekonany, że kolejny rok nauki i związany z tym wysiłek zaowocują w przyszłości zdobytą wiedzą i umiejętnościami. Przed Wami wyczekiwane i zasłużone wakacje. Życzę Wam, aby każdy dzień wakacji był ciekawy oraz atrakcyjny. Życzę niezapomnianych przeżyć i wielu nowych inspirujących znajomości. Gdziekolwiek jednak będziecie, dbajcie proszę o bezpieczeństwo własne i innych.

Drodzy Rodzice,
jesteście największym wsparciem dla Waszych pociech, gratuluję nawet najmniejszego Ich sukcesu. Dziękuję za zaangażowanie w działalność szkoły oraz zaufanie, jakim obdarzacie nauczycieli oraz wychowawców. Życzę Państwa rodzinom udanego czynnego wypoczynku.

Wszystkim Państwu życzę udanych wakacji. Odpoczywajcie, bawcie się, korzystajcie z pięknej pogody. Nabierajcie sil na nowy rok!

Sławomir Kowalewski
Burmistrz Miasta Mława