Wielkość czcionki

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Jest już nowy numer „Informatora Miejskiego”

Magdalena Grzywacz / 07 lutego 2019

Bezpłatny „Informator Miejski” – biuletyn Urzędu Miasta Mława – jest już dostępny w ratuszu. Znajdziemy w nim aktualny rozkład jazdy Mławskiej Komunikacji Miejskiej; kalendarz uroczystości, wydarzeń i imprez zaplanowanych do realizacji w 2019 r; przewodnik po wydziałach urzędu miasta, terminarz wydatków i innych opłat, informację o bezpłatnych szkoleniach dla mieszkańców, którzy ukończyli 25 lat, a także formularz oświadczenia rejestracyjnego do Systemu Powiadamiania SMS Miasta Mława.

W biuletynie można przeczytać również o zmianie przepisów dotyczących prawa użytkowania gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe i o budowie kanalizacji sanitarnej. Informujemy o rekrutacji dzieci do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych szkół podstawowych. Na ostatniej stronie znajdą państwo mapkę z granicami obwodów szkolnych.

"Informator Miejski" jest już dostępny w Urzędzie Miasta Mława, a poniżej publikujemy go w wersji do pobrania (plik PDF). Gazety będą także kolportowane bezpośrednio do mieszkańców wraz z decyzjami podatkowymi na 2019 rok.

 

Beata Barwińska / KSM UMM
Do pobrania