Wielkość czcionki

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Gratulacje z całego świata

Krzysztof Napierski / 07 listopada 2018

Do Urzędu Miasta Mława napływają listy gratulacyjne z okazji wyboru Sławomira Kowalewskiego na burmistrza miasta w kolejnej kadencji. Wśród nadawców znaleźli się m.in. Ambasador Republiki Korei w Polsce oraz burmistrzowie miast partnerskich Mławy: Kriva Palanka w Macedonii i Moscufo we Włoszech.

Ambasador Republiki Korei Sung-joo Choi pogratulował burmistrzowi reelekcji, zaznaczając, że jest ona wielkim sukcesem Sławomira Kowalewskiego, któremu mieszkańcy powierzyli ten zaszczytny urząd już po raz czwarty. „Chciałbym wyrazić moją szczerą wdzięczność za wsparcie, jakiego udziela Pan koreańskiej społeczności oraz za kontynuowanie wysiłków zmierzających do zacieśnienia wzajemnych stosunków między Polską a Koreą” – dodał ambasador.

Wiadomość o ponownym wyborze Sławomira Kowalewskiego na burmistrza Mławy z wielką radością przyjął Borjancho Micevski – Burmistrz Miasta Kriva Palanka. „W imieniu własnym i w imieniu mieszkańców gminy Kriva Palanka, gratuluję wyboru na burmistrza naszego partnerskiego miasta z życzeniami powodzenia w Twojej pracy. To, że obywatele wyrażają zaufanie do Ciebie po raz czwarty, mówi, że jesteś dobrą osobą i odnoszącym sukcesy burmistrzem, który dba o swoje miasto i pracuje dla dobra swoich obywateli” – napisał.

Jak natomiast wskazał w swoim liście Burmistrz Moscufo Alberico Ambrosini, przyjaciele z tego włoskiego miasta nie mieli wątpliwości co do zwycięstwa Sławomira Kowalewskiego w wyborach. „Proszę też pogratulować wszystkim nowym radnym, których mamy nadzieję poznać w przyszłości, oraz pozdrowić radnych wybranych ponownie” – czytamy w korespondencji.

W imieniu burmistrza Sławomira Kowalewskiego dziękujemy za nadesłane gratulacje i serdecznie pozdrawiamy z Mławy.

KN / UMM