Wielkość czcionki

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Czyste powietrze - zapraszamy na spotkanie w sprawie dofinansowania

Magdalena Grzywacz / 05 października 2018

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców Mławy programem „Czyste Powietrze”, w ramach którego można otrzymać dofinansowanie do wymiany pieca lub termomodernizacji budynku jednorodzinnego, w poniedziałek 8 października br. odbędzie się w Mławie spotkanie. Od godziny 18:00 w sali kina Kosmos  specjaliści z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej będą przekazywali zainteresowanym szczegóły.

 

Wsparcie można otrzymać np. na wymianę pieca węglowego na inne, ekologiczne źródło ciepła oraz/lub prace termomodernizacyjne. Mogą one dotyczyć docieplenia ścian budynku, wymiany okien i drzwi zewnętrznych oraz docieplenia dachu. Beneficjenci programu - w zależności od dochodów - mogą otrzymać dofinansowanie w wysokości od 30 do 90 procent kosztów kwalifikowalnych. Te w wersji minimalnej muszą osiągnąć pułap 7 000 zł, i maksymalnie sięgać do 53 000 zł.

Wnioski o dofinansowanie będą przyjmowane w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Ciechanowie.

 

Spotkanie w poniedziałek 8 października rozpocznie się o godzinie 18:00. Zachęcamy do wzięcia w nim udziału.

 

Więcej informacji o programie można zdobyć ze strony:http://www.wfosigw.pl/strona-glowna/aktualnosci/20978

 

Punkt konsultacyjny w WFOŚiGW: http://www.wfosigw.pl/strona-glowna/aktualnosci/20985

 

Magdalena Grzywacz/Rzecznik Prasowy UMM
Do pobrania